• info@essencenaturalhayat.com.tr

  • 0 850 532 64 88

Hikayem

14.05.2021

Merhaba ,

2018 yılında resmi olarak bu işe ilk başladığımda paylaştığım hikayemiaşağıda okuyabilirsiniz. Neredeyse 3 yıl oldu ve bu zamana kadar geçen sürede neler olduğunu güncel bir yazıyla değerlendirmekistedim.????

Öncelikle bana güvenen ve beni destekleyen kullanıcılarıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yola çıkarken güzel gönüllerle buluşmak dileği ile başlamıştım ve gerçekten de öyle oldu. Birbirinden zarif, iyi niyetli, güzel bakan, bilinçli, bilgili dost insanla yolum kesişti ki onlar benim ailemden biri, ben de onların ailesinden biri oldum. Şu an Türkiye’nin birçok şehrinde beni misafir edecek bir dostun varolduğunu bilmek gurur verici. Tekrar teşekkür ediyorum.

Bitki tozlarıyla boyama, denemelerle ilerlediğimiz bir yolculuktur. Bu yolculukta istenen renk için kişiye özel oran veriyorum. İstediğiniz renge ulaşana kadar yani oranınız netleşene kadar bu oranları, her ay güncelleyerek takibini sağlıyorum. Saçın mevcut durumuna göre bazen rengin oturması birkaç ayı bulabiliyor. Daha az hasarlı saçlarda elbette süreç daha kısa oluyor ve netleşen dip boyama oranı ile bana ihtiyaç kalmadan devam ediliyor.
Ben de sizlere bu yolculukta yol arkadaşlığı ve rehberlik ediyorum.

6 yıl önce kendi ihtiyaçlarımı karşılamak amacıyla çıktığım yolun, son 3 yılında Instagram dm üzerinden binlerce kişi ile bu şekilde yazıştım, rehberlik ettim. Binlerce saç gördüm ve binlerce oran vererek saç takibi yaptım. Sahip olduğum bilgiyi bu deneyimle sindirdim. 
Bu tecrübenin sonunda Türk kadınının saç haritasını çıkardım diyebilirim.

Bugün itibariyle de bu tecrübemi ‘ AYURVEDİK SAÇ BOYASI- HAZIR RENK KİTİ ‘ ile taçlandırdım. Türk kadının sahip olduğu renk tonlarına göre kapatıcılıkta başarılı olan en iyi oranlarımı hazır renk kiti haline getirdim. Bundan sonra yine telefonun ucunda beni bulacaksınız, yine eskisi gibi butik bir şekilde takibinizi sağlayacağım.Tek farkla, hem sizin için hem de benim için daha pratik olan hazır kitlerle bunu sağlayacağım.

Yüz yüze de görüşebileceğimiz günlerinumuduyla..

Sevgiler 
Esen

 

Kargo

200 TL ve üzeri ücretsiz kargo. Kargo Ücreti 16 ₺

Ödeme

Kapıda ödemede ek 9 ₺ hizmet bedeli alınmaktadır.

Güvenli Ödeme

Kredi kartı ile güvenli alışverişi seçebilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır